| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 3 600 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 568PXZ |
| VIN | ZCFCE35C105681431 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| Tippkiirus | 160 km/h |
| CO2 | 262 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 10.0 l/100km |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2708 kg |
| Kandevõime | 792 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3520 mm |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 6118 mm |
| Laius | 2052 mm |
| Kõrgus | 2694 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Garantii -
| Müüja | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Aadress | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.