| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 340 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 621LDN |
| VIN | WBAXA11060DW23175 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 160 kW |
| Tippkiirus | 234 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2320 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1795 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2968 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4899 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1475 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa pilkupüüdev 5-seeria BMW, millel sportlik M-pakett ning visuaalselt M5-st inspireeritud detailid (väljalase, veljed, rool jms). Auto näeb hea välja ja pakub mugavat sõiduelamust. • digitaalne näidikutepaneel • 360° parkimiskaamera • HUD (info kuvamine esiklaasile) • M-pakett + M5 stiilis detailid Auto on meie pere kasutuses alates 06.2024, olnud peamiselt naise igapäevases sõidus. Tegemist ei ole uue autoga – 15 aasta vanusel sõidukil leidub kasutusjälgi, mis on eakohased (väiksemad kriimud, parem esitiib vajab tähelepanu jms). Jooksvalt remonditud kõik vajalik - veermik, pidurid jne. Kett väidetavalt vahetatud enne 300k - tõendid/arved puuduvad. Huvi korral võta ühendust ja tule vaata üle.
| Müüja | Andres Keegi |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.