| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 98 300 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 756TPD |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 5.2 l/100km |
| Täismass | 2280 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1766 kg |
| Kandevõime | 514 kg |
| Piduriga haagis | 2200 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2788 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4773 mm |
| Laius | 1832 mm |
| Kõrgus | 1462 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Eiko Vilter |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.