| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2000 |
| Läbisõit | 498 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 111ERM |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3901 cm³ |
|---|---|
| 3.9 l | |
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | 242 km/h |
| CO2 | 260 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.7 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | 9.8 l/100km |
| Täismass | 2495 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2035 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2930 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4984 mm |
| Laius | 1862 mm |
| Kõrgus | 1435 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa igapäeva kasutuses olev kunagine lipulaev. Autot hooldatud ja hoitud väga hästi. Sh õlivahetused 8000km tagant jne. Leiab pindmist roostet ja iluvigu kuid üldine pilt väga okei. Tehasest tulnud üpris hea varustusega sh roolisoendus, 4x istmesoendused, massaazi iste, pakett aknad jne. Style 32 18” erilaiad veljed talverehvidega. Autol all BC Racing coilid. Soovi korral tulevad autoga kaasa ka originaal püstakud. Monoloogi kuulutusse kirjutama ei hakka ja tõsine huviline võtab alustuseks ühendust emaili teel.
| Müüja | Meree Erm |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.