| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Eritehnika |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | CAT0444FCHWS00763 Kontrolli |
| Maht | 4400 cm³ |
|---|---|
| Töötunnid | 2700 h |
| Võimsus | 75 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 14500 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9700 mm |
| Laius | 2400 mm |
| Kõrgus | 3300 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Also coming with machine: Stump tooth Clamshell bucket 300mm Machine has factory quick coupler infront.
| Müüja | Tradehub |
|---|---|
| Aadress | Tamme 1, 61715, Tõrvandi, Kambja vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | tradehub.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.