| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 338 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 240BNG |
| VIN | WDF63970513492987 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 85 kW |
| Tippkiirus | 163 km/h |
| CO2 | 218 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.5 l/100km |
| • Maanteel | 6.7 l/100km |
| • Keskmine | 8.1 l/100km |
| Täismass | 2940 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1840 kg |
| Kandevõime | 1100 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3430 mm |
| Istekohti | 9 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5223 mm |
| Laius | 1906 mm |
| Kõrgus | 1903 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | User |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.