| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 141 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 003PLS |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 235 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 46 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 2.0 l/100km |
| Täismass | 2590 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2095 kg |
| Kandevõime | 495 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2941 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4963 mm |
| Laius | 1879 mm |
| Kõrgus | 1437 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Täisvarustuses pistikhübriid - maksimaalne sõiduulatus elektriga 44km. Aastamaks 181€. Autol all uued lamellrehvid ja kaasa ühe hooaja sõitnud suverehvid. Värskelt tehtud hooldus ja vahetatud pidurikettad ja -klotsid
| Müüja | Ott Riiel |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.