| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 353 395 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | 868LHL |
| VIN | WV1ZZZSYZH9006429 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 103 kW |
| CO2 | 198 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 7.6 l/100km |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2342 kg |
| Kandevõime | 1158 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4490 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 6750 mm |
| Laius | 2040 mm |
| Kõrgus | 2550 mm |
| Magamiskohti | 1 |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Marek Bizanskis |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.