| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2004 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hõbedane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 497TMF |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 85 kW |
| Tippkiirus | 181 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 2510 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1724 kg |
| Kandevõime | 786 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 700 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2835 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4634 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1707 mm |
Toodud riigist Belgia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa/Vahetada seat alhambra 2004 aasta Üv olemas läbis puhtalt Autol hetkel arvatavasti sidur läbi
| Müüja | Tonis Hill |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.