| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2000 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 102TGM |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Võimsus | 66 kW |
| Tippkiirus | 176 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.4 l/100km |
| • Maanteel | 4.5 l/100km |
| • Keskmine | 5.6 l/100km |
| Täismass | 1960 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1437 kg |
| Kandevõime | 523 kg |
| Piduriga haagis | 1300 kg |
| Pidurita haagis | 650 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2707 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4766 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1496 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Esitiivas auk. Leidub roostet.
| Müüja | Janek |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.