| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 912AYO |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4414 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Võimsus | 232 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 293 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 18.7 l/100km |
| • Maanteel | 8.6 l/100km |
| • Keskmine | 11.9 l/100km |
| Täismass | 2320 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1810 kg |
| Kandevõime | 510 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2835 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4851 mm |
| Laius | 1893 mm |
| Kõrgus | 1496 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Koni sportamordid (jäikus reguleeritav); Solar esiklaas; V60 Polestari pidurisadulad ja kettad; Mooseworksi roostevaba custom summuti, Simonsi pütid, Heico otsad; R-Disain rool; Sinine spidokas; Uuem keskkonsool; Perforeeritud nahast käigukanginupp; Topeltklaasidega aknad; Külmkapp; 4x istmesoojendus, 2x ventiste; Dynaudio heli; Kompassiga tahavaatepeegel; Prillihoidja; Taga külgmistel akendel kardinad; Swedesolutions CFE Esineb roostealgeid Auto müügis 1 nädal.
| Müüja | Kajar Kaasik |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.