| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 7 880 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | VXKUHZKXZN4279604 Kontrolli |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1920 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1542 kg |
| Kandevõime | 378 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Aku mahutavus: 50 kWh * Elektrienergia kulu: 159 Wh/km * Elektriline sõiduulatus: 351 km * Maksimaalne netovõimsus on 100 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 57 kW * Veojõuaku garantii 8 aastat/160000 km. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Müüja | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Aadress | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobileautokeskus.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.