| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 85 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 954BFM |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 165 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 253 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.0 l/100km |
| • Maanteel | 8.2 l/100km |
| • Keskmine | 9.6 l/100km |
| Täismass | 3250 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2505 kg |
| Kandevõime | 745 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3075 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5096 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1799 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Accident -free, 1 omanik, 7 -kohane
| Müüja | Aleksander Gerne |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.