| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 491 833 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | XLRTEH4300G300345 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 355 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 20500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 8397 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3800 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 6160 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: DAF Model: XF 480 Structure: tractor Year: 12.2020 Mileage: 491833 km VIN: ...G300345 Wheel formula: 4x2 WB: 3800 mm Engine: MX-13 355 Kw / 480 Hp / Euro 6 Gearbox: automat ( 12TX2210TD ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 6160 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 20500kg / 8397 kg Tanks: 845 + 590 l SPACE CAB
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.