| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 361 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 566TGF |
| VIN | WAUZZZ8K98A041964 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2968 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 313 kW |
| Tippkiirus | 264 km/h |
| Kiirendus | 4.8 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 64 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.0 l/100km |
| • Maanteel | 8.0 l/100km |
| • Keskmine | 10.0 l/100km |
| Täismass | 2130 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1655 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Piduriga haagis | 1900 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2817 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4753 mm |
| Laius | 1826 mm |
| Kõrgus | 1427 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Kiirmüük kuna tarvis finantseeringut kinnisvara ostuks. Auto on aus, aga kahjuks peab millestki loobuma suurema unistuse nimel. Registreerimistasu jääb uue omaniku kanda. Tehasest 3.2 mootoriga. Uus 3.0Tfsi mootor sõitnud 16 000km. *Stage 1 seadistus 313kw *Sachs Racing sidur - siduripedaal on tunduvalt kangem *Suured 3.0 C7 BiTurbo pidurid ees *Tehase S-line välimus ja sisu *Alcantaraga istmed 4x soojendusega *6 käiguline manuaal *Võtmeta sisenemine ja käivitus *Teisaldatav kärukonks *Võimas LEDbar iluvõre taga *Bang&Olufsen helisüsteem *Suurem subwoofer originaal asukohas + seda toetav võimendi *Puutetundlik keskmine ekraan Android *Tagurduskaamera *Katid eemaldatavad vband klambritega, asemele sobitatud originaal resonaatorid samuti vband klambritega *Summuti helitugevus muudetav nupuvajutusega *Kompressori heli on mahedalt kuulda tänu korralikule koonusfiltrile *Isetumenevad peegliklaasid *1 miili kiirus 264kmh, mis on parim tulemus 3.0Tfsi mootoriga autode arvestuses Uut ülevaatust pole tehtud kuna auto jäi oktoobri lõpust seisma. Ülevaatuse läbimiseks tuleks vahetada summuti sukad, sest need lekivad heitgaase läbi. Autol on all suverehvid. Talverehve ei ole. Vaadates õue siis mõistlik oleks treilaga ära viia või võtta kaasa sobivad 18" talverattad.
| Müüja | Kermo |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.