| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 160MLG |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2148 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 70 kW |
| Tippkiirus | 153 km/h |
| CO2 | 238 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.8 l/100km |
| • Maanteel | 7.4 l/100km |
| • Keskmine | 9.0 l/100km |
| Täismass | 2940 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1930 kg |
| Kandevõime | 1010 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3200 mm |
| Istekohti | 9 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4993 mm |
| Laius | 1906 mm |
| Kõrgus | 1903 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Sõitis ilusti,kuni üks hommik enam ei käivitunud.Mis viga täpsemalt on pole olnud aega uurida
| Müüja | Taavi Kerge |
|---|---|
| Aadress | Türi vald, Eesti |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.