| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2005 |
| Läbisõit | 400 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 914BLD |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 223 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.8 l/100km |
| • Maanteel | 4.5 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 1935 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1490 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 745 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2760 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4520 mm |
| Laius | 1817 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Itaalia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
müüa e90 2.0d 120kw 6k manu. sõidab liigub toimetab aga leidub nokitsemist. paras winterbeater kellegile. peale rehvi vahetust väristab 90 pealt. mingi amort kolksub. esiklaasil kõrvalistuja pool mõra. lõpupütt kukkus alt, saab kaasa. ülevaatus puudub. jõudu on ketsi teeb, all mitte kõige paremad michelin x-ice north 4 rehvid naelu palju kaduna läinud peale esimest suuremat lund, mustrit on. kere mäda pole kuid iluvigu leiab. üldiselt sõidab toimetab ilusti, keema ei lähe. ülevaatuse kõlbulikuks ma ei viitsiks teha aga kui tahtmisth on saab vabalt. rohkem infoks helista 56760735. vahetust võib kah pakkuda miski e36 vastu. vaatan üle kõik pakkumised. UUT AUTOT ÄRA OTSIMA TULE!!
| Müüja | Rutss |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.