| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 342 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 351FTP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2497 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 160 kW |
| Tippkiirus | 242 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.5 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | 9.4 l/100km |
| Täismass | 2055 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1570 kg |
| Kandevõime | 485 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2888 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4841 mm |
| Laius | 1846 mm |
| Kõrgus | 1468 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
värskelt remonditud sillad, korrapäraselt hooldatud mootor , (olemas ka arved).Väiksed rooste alged, hetkel mootori tuli põleb, sest väljalaske temperatuuri andur mängib lolli (võin enne ostu ära vahetada). Kaasa saad korraliku originaal stange, suverehvid ,talve rehvid uueväärsed .Nokitsemist siit sealt on. Uuena ostetud eestist, enamus omaniku vahetused on peresisesed. Tule vaata auto ise üle.
| Müüja | Romero Ereline |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.