| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Mototehnika |
| Keretüüp | Mootorratas |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 3 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 11FT |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 249 cm³ |
|---|---|
| 0.2 l | |
| Võimsus | 6 kW |
| Tippkiirus | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 10 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 335 kg |
|---|---|
| Tühimass | 105 kg |
| Kandevõime | 217 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 1470 mm |
| Istekohti | 1 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 2230 mm |
| Laius | 820 mm |
| Kõrgus | 1230 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
2016 a. mudel FMF sumpa jooks VForce4 klapp jahutusventikas käekaitsmed P-tech: radikakaitsmed plastikuringid olemas kolb vahetatud pidurikaitsmed paunakaitse
| Müüja | User |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.