| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1997 |
| Läbisõit | 279 208 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 758TFG |
| VIN | JMBSNEA2AVZ001246 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1775 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1335 kg |
| Kandevõime | 440 kg |
| Piduriga haagis | 1275 kg |
| Pidurita haagis | 645 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2650 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4630 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1415 mm |
Toodud riigist Holland
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Mootor töökorras, ülevaatus puudub, seisnud umbes 4-5 aastat.
| Müüja | Marek Laksberg |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.