| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 341 730 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2AG30C5CA724220 Kontrolli |
| Maht | 12777 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 373 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 32000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 16800 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 5200 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 8500 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
For more visit also our website www.engerosotepaa.ee Automatic gearbox Total weight 32000 kg. Empty weight 16800 kg. Full air suspension 8x2/4 1. 2. and 4. axle are steering Euro 5 Box inside 5900-2400-1100 mm. Tyres leftover 60/80/80/80% Trailer hook HIAB XP.20SL56 HOOKLIFT ( 2011 y.) HIAB211 EP-5 HIPRO ( 2010 y.) AC www.engeros.ee Priit Palatu +372 51 212 74 – EST,ENG,RUS,GER Margus Piigli +372 51 603 15 – EST,ENG,RUS,GER Valdur Rootsma +372 51 365 26 - EST,ENG,RUS,FIN Juhan Rootsma +372 53 418 192 – EST,ENG,RUS,NOR,SWE Rolf-Otto Rootsma +372 59 068 972 – EST,ENG Keio Kütt +372 53 269 054 – EST,ENG
| Müüja | Engeros Otepää |
|---|---|
| Aadress | Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu, 67301 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.