| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2005 |
| Läbisõit | 115 620 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 13ZIB |
| VIN | JNRAS08W65X204484 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 206 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2427 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2036 kg |
| Kandevõime | 391 kg |
| Piduriga haagis | 1590 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2850 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4805 mm |
| Laius | 1925 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa Infiniti FX35 Bensiin+LPG, autol all 18” veljed koos naelrehvidega, kaasa saab 20” veljed koos suverehvidega. Äsja vahetatud õlid ja filtrid. Ees on võimas LED bar. Lisainfo saamiseks helistada: +372 506 9110 Vahetust ei soovi.
| Müüja | andu |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.