
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 107 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 087LDN |
| VIN | ZN6XU61B00X287053 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 257 kW |
| Tippkiirus | 243 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.8 l/100km |
| • Maanteel | 8.3 l/100km |
| • Keskmine | 10.7 l/100km |
| Täismass | 2780 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2184 kg |
| Kandevõime | 596 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3004 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5003 mm |
| Laius | 1968 mm |
| Kõrgus | 1679 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Maserati Levante on luksuslik ja sportlik SUV, mis ühendab endas Itaalia elegantsi, võimsa jõudluse ja maastikusõidu võimekuse. - 04/2025 Teostatud ostueelne kontroll Maserati Tallinn - Täis Maserati hooldusajalugu Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.