| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veesõiduk |
| Keretüüp | Mootorpaat |
| Aasta | 2023 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Süvis | 350 |
| VIN | FI-TER57022D323 Kontrolli |
| Asetus | Taga |
|---|---|
| Võimsus | 51 kW |
| Tippkiirus | 55 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Täismass | 920 kg |
|---|---|
| Tühimass | 520 kg |
| Kandevõime | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Pikkus | 5700 mm |
| Laius | 2300 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa merekindel C-kategooria kaater Väga heas korras, vähe kasutatud ja uueväärne. Ideaalne nii kalastamiseks, veespordiks kui ka perega lõõgastumiseks. Tehnilised andmed: • Maksimaalne kiirus: 55 km/h • Mootor: Yamaha F70HP AETL (2023) – garantii 5 aastat • Mootori töötunnid: 192 h • Lisad: reguleeritavad trimmilabad • Lubatud kuni 6 inimest Varustus: Laminaat põrandakate, Sõidukate, Veekindlad istmepadjad, Roostevabast terasest kiilukaitse, Navigatsioonitule mast, Akupesa+aku, Reelingud, Kummist vendrid, Trossi- ja ankrukastid 2 tk Massilüliti, Tulekustuti, Tuuleklaas, Tühjenduskork, Ujumisredel, 12 V pistikupesa, Kolm lukustatavat panipaika, Hind: • Kaater: 15 900 € + km • Komplektihind: 17 900 € + km (kaater + treiler BP1000-RBA + kaardiplotter/kajalood Lowrance Elite 9ti2) Kaater ostetud uuena Soome esindusest hinnaga 25.000€ Müüa on firma Info: +372 503 9899 trailers24@outlook.com
| Müüja | Silver |
|---|---|
| Aadress | pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..