| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 173 567 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 565RFP |
| VIN | WAUZZZFYXJ2163630 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 260 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 203 kg |
| Kandevõime | 407 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus Vastavalt Eesti Liikluskindlustuse Fondi www.lkf.ee andmetele on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Müüja | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Aadress | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobileautokeskus.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.