| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 83 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 001MYS |
| VIN | WUAZZZF55KA904088 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2894 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 331 kW |
| Tippkiirus | 280 km/h |
| Kiirendus | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 59 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.8 l/100km |
| • Maanteel | 7.9 l/100km |
| • Keskmine | 9.7 l/100km |
| Täismass | 2320 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1920 kg |
| Kandevõime | 400 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2832 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4782 mm |
| Laius | 1866 mm |
| Kõrgus | 1377 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Kõik lisad! 0P6 Väljalaskesüsteem RS 5 Sport 3FB Katuseluuk panoraamluuk Elektriliselt juhitav, toonitud turvaklaasist ("Panoramic glass roof") 4A4 Istmesoojendus 4L6 Peeglid automaatselt tumenev sisepeegel 5MF Dekoorliistud interjööris alumiinium"Race", antratsiit 6FJ Peeglid välispeeglite korpus kõrgläike musta värvi 6XL Peeglid elektriliselt kokkuklapitavad ja automaatselt tumenevad ning mälufunktsiooniga 7K3 Rehvirõhu/rehvitemperatuuri kontrollsüsteem 9AQ Kliimaseade "Deluxe"kolme tsooniline, elektroonilise reguleerimisega juhile, kaassõitjale ja salongi tagaosale (täiendav TFTdisplei kliimapaneelis) 9S8 Audi virtual cockpit täisdigitaalne 12,3 tolline näidikute paneel armatuurlauas 9ZE/GB1 Telefon ja kommunikatsioon "Audi phone box" LTEtoega (telefonialus käetoes võimaldamaks telefonikõnesid läbi "Bluetooth" ühenduse, max 2 telefoni) 9VS Kõlarisüsteem " Bang & Olufsen Sound System with 3D sound" (kogu väljundvõimsusega 755 vatti 19 kõlarit) EA8 Pikendatud tehasegarantii 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km KS1 Esiklaasile info kuvamise võimalus "Headup display" N1H Istmed nahkpolster "Fine Nappa" kärjekujuliste kontrastõmblustega PA2 Dünaamikapakett "RS", sh sportdiferentsiaal (GH2) "Dynamic steering (1N8), sportvedrustus "Plus" (2MC), km/h (6Y4), MatrixLED esilaternad (PXC) PAH Disainipakett (eksterjöör) kõrgläikega must, musta värvi esija tagaspoiler, iluvõre ääris ja liistud külgmiste akende ümber ning "quattro" logo PC2 Pidurisadulad värvitud kõrgläike punaseks Terve auto XPEL kivikaitse kiles ja kile keraamiks (ca 4000eur+km). Töid teostas ja välis pinda ning sisu hooldab BadaBing. Uuena ostes letihind 114 933EUR. Sõiduk AUDI RS5 SPORTBACK (001MYS) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. 100% esinduse ajalugu, Eestis uuena ostetud ja 1 omanik ning 2 kasutajat. Pere 2-3 auto. Reg nr. ei tule kaasa!
| Müüja | Taavi |
|---|---|
| Aadress | Harjedalen, Harjedalen, Sweden |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.