| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 21 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 758PRM |
| VIN | JTHCDAAD305004005 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2487 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2430 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5130 mm |
| Laius | 1890 mm |
| Kõrgus | 1930 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Lexus Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 1, 11415 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | lexustallinn.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.