| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 300 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 360BXV |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2461 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 80 kW |
| Tippkiirus | 143 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2199 kg |
| Kandevõime | 1301 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4325 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 6945 mm |
| Laius | 1993 mm |
| Kõrgus | 2650 mm |
Toodud riigist Holland
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa heas korras Volkswagen Crafter, 2009. aasta mudel. Sõiduk on hästi hooldatud ja heas tehnilises seisukorras. Hiljuti vahetatud hooratas ja sidurikomplekt, mis tagab sujuva ja murevaba sõidu. Crafteril on robot-käigukast, mis pakub mugavust ja lihtsust igapäevases kasutuses. Rehvid heas seisukorras, vahetatud tagumised lehtvedrud, pidurikettad ja klotsid. Tule ja vaata autot üle – see võib olla just see, mida otsid!
| Müüja | Kaspar E. |
|---|---|
| Aadress | Tallinn, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.