| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2005 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 69NKL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2498 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 118 kW |
| Tippkiirus | 205 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.8 l/100km |
| • Maanteel | 7.5 l/100km |
| • Keskmine | 10.2 l/100km |
| Täismass | 1890 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1585 kg |
| Kandevõime | 305 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 570 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2650 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4680 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1495 mm |
Toodud riigist Šveits
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on manuaaliks ümber ehitatud kuid pole ARK-is registreeritud Autoga tuleb kaasa tagavara roolivõimupump, kliimapump, kojameeste mootor, starter, õhulugeja, salongi pudipadi, jooks 18 tolliseid velgi. Kere seisukord hea ka põhjaalt. Mootor töötab ilusti. Enne talve pandud tutikad lamellrehvid ning teostatud sillastend. 2026 alguses pandud uued küünlad ning tehtud õlivahetus. Tangi ja sõida auto, maanteel ~8 sajale, linnas pole arvutanud. All on H&R madaldusvedrud. Auto asub Tallinnas Palun ühendust võtta ainult SMS teel
| Müüja | Hans |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.