| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2000 |
| Läbisõit | 232 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 666TTR |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1910 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 77 kW |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 65 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | 1930 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1515 kg |
| Kandevõime | 415 kg |
| Piduriga haagis | 1300 kg |
| Pidurita haagis | 560 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2666 mm |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 3994 mm |
| Laius | 1871 mm |
| Kõrgus | 1695 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa Fiat Multipla Suviti igapäevasõiduk olnud (4 suve), talvel seisnud katuse all. 1.9jtd lekkevaba turbodiisel + chip, manuaal, esivedu 4x el.aknad + 2x el.katuseluuk 6 istekohta, tagaistmed eemaldatavad minutiga Kere korras v.a vasakul tagatiival väike roosteauk, vanusest tingitud värvikahjustused NB! Registrinumber 666TTR EI TULE KAASA, auto müüakse 653BHD numbritega Ümbervormistamine koheselt netis lisainfo tel. 5055412 est/rus
| Müüja | Marten Teder |
|---|---|
| Aadress | Rae vald |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.