| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Mototehnika |
| Keretüüp | Mootorratas |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 30 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 43VT |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 125 cm³ |
|---|---|
| 0.1 l | |
| Asetus | Keskel |
| Võimsus | 11 kW |
| Tippkiirus | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 317 kg |
|---|---|
| Tühimass | 137 kg |
| Kandevõime | 180 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 1345 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 1955 mm |
| Laius | 720 mm |
| Kõrgus | 1100 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Sobilik A1 kategooriale. Full power seega võimsus tegelt ligikaudu 21-23kw. Ratas on väike, madal, kerge ja kiire! Mootorile tehtud kapitaalremont seega nagu tutikas, ka summuti põletasime ja puhastasime seest kristalliks, hingab nagu vastssündinu!
| Müüja | Kristofer |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.