| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2003 |
| Läbisõit | 280 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 711BCP |
| VIN | WV2ZZZ9KZ3R514908 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 47 kW |
| Tippkiirus | 144 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1760 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1210 kg |
| Kandevõime | 550 kg |
| Piduriga haagis | 1000 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2601 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4226 mm |
| Laius | 1696 mm |
| Kõrgus | 1836 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Viimane võimalus enne aasta lõppu soetada omale hea tööauto vw caddy. Ülevaatus: 12.2025 Kärukonks Vedrustus heas korras, midagi ei kolise. Käima läheb poolest pöördest. Raadio toimib, taga isegi mingid lisa kõlarid. Kütust võtab vähe. Puhub ilusti sooja. Korralikud lamellrehvid. Paak kütust täis. Juhiuks vajaks reguleerimist ja kõrvalistuja aken ei käi alla. Asub viljandis
| Müüja | Kristofer Pähn |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.