| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Haagissuvila |
| Aasta | 1991 |
| Läbisõit | 264 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 883DBJ |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2440 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 68 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2600 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3653 mm |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 6200 mm |
| Laius | 2230 mm |
| Kõrgus | 2500 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Katus peab vett, külmik töötab. Soojavee boiler, Truma küte. Talverehvid ja pikk ülevaatus. Asub Tallinnas. Kevadel hind 6500.-€
| Müüja | Raido |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.