| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1985 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 498AIE |
| VIN | XTA210610G1386196 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1294 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Võimsus | 51 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1445 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1045 kg |
| Kandevõime | 400 kg |
| Piduriga haagis | 600 kg |
| Pidurita haagis | 300 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4166 mm |
| Laius | 1611 mm |
| Kõrgus | 1440 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto oli seisnud 15 aastat garaažis, peale seda sai korraliku hoolduse kus tehti kõik korda ja ÜV kõlblikuks. 2021 sai teekõlblikuks ja sõidetud on sellega ainult suvel, Kerel kulumijälgi on, kõik originaal va radikas. All vene aegsed valuveljed mis värvitud pulbriga valgeks. Sisuks on beež kalts ja beežid nahast uksepolstrid, sisu väga hästi säilinud. Põhi on korralikult ära kaitstud ja kõik liistuvahed ja nurgad kerel on kahurimäärdega ära tehtud. Auto asub Tõrvas talve garaažis.
| Müüja | tauri jänes |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.