| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2004 |
| Läbisõit | 296 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 262HBK |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2685 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 7.2 l/100km |
| Täismass | 2100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1665 kg |
| Kandevõime | 435 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2715 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4665 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1435 mm |
Toodud riigist Belgia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Toimib töötab Vahetatud just 2x pihustit, KKK tihend, karteri tuul, õli, lamellid, käigukasti õli+filter, Kriime kraapse leiab, taga tiivaäärtest kerget roostet näha, ei midagi hullu. Stanged pigem räbalad, tagumine must heas korras kaasa. Toimetab hästi. Pildid suht huupi pandud, äkki tuleb E46 asemele :D Keegi tõesti huvi tunneb võib lisa küsida
| Müüja | Henrig Jaan |
|---|---|
| Aadress | TALLINN |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.