| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 137 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 777CLS |
| VIN | WDD2183591A001723 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Võimsus | 225 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.1 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.8 l/100km |
| Täismass | 2220 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1735 kg |
| Kandevõime | 485 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2874 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4996 mm |
| Laius | 1881 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | keio |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.