| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 1981 |
| Läbisõit | 91 222 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 439MAK |
| VIN | WF0VXXGBVVBG53913 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2358 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Võimsus | 46 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1530 kg |
| Kandevõime | 970 kg |
| Piduriga haagis | 750 kg |
| Pidurita haagis | 400 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 9 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4530 mm |
| Laius | 1960 mm |
| Kõrgus | 1980 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Täielikult taaststud
| Müüja | Marko Meitus |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.