| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1999 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 028BAV |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2926 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 220 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2365 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1905 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2930 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4984 mm |
| Laius | 1862 mm |
| Kõrgus | 1435 mm |
Toodud riigist Prantsusmaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Mootor ja käigukast toimivad ilusti. Auto jäänud 2024a seisma, piduritel tekkinud õhk vahele, võib ka muid puuduseid olla. Esineb roostet ja tehtud värviparandusi.
| Müüja | User |
|---|---|
| Aadress | Paide, Paide, Eesti |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.