| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Pikap |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 149 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 741TYT |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 157 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 281 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.6 l/100km |
| • Maanteel | 8.0 l/100km |
| • Keskmine | 8.9 l/100km |
| Täismass | 3130 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2572 kg |
| Kandevõime | 558 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3220 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5363 mm |
| Laius | 2028 mm |
| Kõrgus | 1873 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Autol kehtib tehasegarantii. Auto on väga heas korras, heaperemehelikult hooldatud ja valmis uuteks seiklusteks.
| Müüja | Andres Heiskonen |
|---|---|
| Aadress | Põltsamaa linn, Põltsamaa, Eesti |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.