| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Sadul |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 300 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | - |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 979BDL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 12740 cm³ |
|---|---|
| 12.7 l | |
| Võimsus | 324 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 19000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 7300 kg |
| Kandevõime | 10700 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3700 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5955 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Andres Sepp |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.