| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 184 500 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 278FTF |
| VIN | WBAJM7108JG954338 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 124 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 65 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.7 l/100km |
| Täismass | 2390 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1820 kg |
| Kandevõime | 570 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4942 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1498 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
BMW 520d M-Pakett Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud sõiduk. Rikkalik Varustus Sõiduk on heas seisukorras ning lisainvesteeringuid ei vaja. Hooldus ja seisukord: • Hooldused teostatud iga 10 000 km järel (Viimase hoolduse käigus vahetatud kõik filtrid ja mootoriõli) • Käigukasti õli vahetatud 130 000km juures. • Läbisõit muutuv (auto igapäevases kasutuses) • Autole on peale pandud keraamika. • Tehniline kontroll teostatud ning autol vigu ei esine. • EGR jahutus vahetatud (Tehase tagasikutsumine) Autoga Kaasas: • 18” Valuveljed - talverehvid hetkel peal aga tuleks järgmiseks hooajaks uued vaadata. • 2x Autovõti + 1x BMW Display Key Võimalik sõiduki kontroll vabalt valitud töökojas. NB! Auto ei ole liisingus ning saab teha kohese vormistuse. Sõiduk BMW 520D (278FTF) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Lisainfo saamiseks palun kirjutada või helistada: 📞 +372 5599 3552
| Müüja | Jarko Kirs |
|---|---|
| Aadress | Rakvere, Rakvere, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.