| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 256 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 678AZN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1975 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 105 kW |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.9 l/100km |
| • Maanteel | 6.4 l/100km |
| • Keskmine | 8.0 l/100km |
| Täismass | 1740 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1451 kg |
| Kandevõime | 289 kg |
| Piduriga haagis | 1400 kg |
| Pidurita haagis | 550 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2530 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4395 mm |
| Laius | 1760 mm |
| Kõrgus | 1330 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Janar |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.