| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Mototehnika |
| Keretüüp | Mopeed |
| Aasta | 2004 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 863D |
| VIN | VTLSA151000026804 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 49 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 2 kW |
| Tippkiirus | 45 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 5 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 250 kg |
|---|---|
| Tühimass | 95 kg |
| Kandevõime | 155 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 1850 mm |
| Laius | 700 mm |
| Kõrgus | 1120 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Värskelt tehtud kolvi ja silindri vahetus.
| Müüja | Henri |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.