| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 223 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 923MPG |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3993 cm³ |
|---|---|
| 4.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 412 kW |
| Tippkiirus | 280 km/h |
| Kiirendus | 3.1 0-100km/h |
| CO2 | 229 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.9 l/100km |
| • Maanteel | 7.5 l/100km |
| • Keskmine | 9.8 l/100km |
| Täismass | 2565 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2010 kg |
| Kandevõime | 555 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2923 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4974 mm |
| Laius | 1936 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Auto on väga heas korras ning väga hästi hoitud. Kõik hooldused on tehtud Audi, Flameko ja LT Service autoesindustes. Olemas kogu hooldusajalugu. Hooldused tehtud iga ~7500 km tagant. Vabama hingamisega väljalase (originaal kaasa). Mootori ja käigukasti tarkvara on täiustatud ESRacing poolt. Hetke jõunumbrid on 506 kW ja 955nm. Tegu on väga kiire autoga. RS6-le tüüpilised probleemid on kõik üle käidud: - Uued kõrgesurvepumbad - 23.02.2021 - Uus kardaan - 30.06.2021 - Turbo õlivõtusõelade parandus + turbode kontroll - 11.08.2022 - Uued süütepoolid - 17.04.2024 Viimane hooldus on tehtud 02.02.2025, mille käigus tehti põhjalikum tervise kontroll. - Turbode kontroll - Kompressioonide mõõtmine - Silindrite visuaalne kontroll kaameraga - Jahutussüsteemi lekkekontroll - Lekete, veermiku jms kontroll. - Tavahooldus koos küünalde vahetusega Auto on tehniliselt ideaalses korras. Kõik näitajad, sh. kompressioonid vastavad uue mootori tehase spesifikatsioonile. Huvilistele saan edasi saata kokkuvõtte koos videodega. Võimsa hääle ning vägeva minekuga RS6! Tule vaatama ja proovima! Autoga tuleb kaks komplekti rattaid: Suveveljed RS6 originaal 21' (piltidel, värsket taastatud ja ülevärvitud) ja talveks 20' Audi originaal valuveljed(rehvirõhuanduritega) koos üsna värskete Continental VikingContact 7 lamellrehvidega Walkaround video: https://youtu.be/hniJiENCcmg PS! Auto ei ole liisingus, kuid liisingut 5. aastaks pakuvad nii Coop pank kui ka SEB. Kehtiv kaskokindlustuse leping LHV-s. Ja mitte, et sellise auto puhul see oluline oleks, kuid andmetes toodud kütusekulud on reaalsed. Maantee keskmine kulu on mõõdetud Tartu-Pärnu, püsikiirusehoidja 95 km/h peal (~120-130ga kiirteel sõites on ~8.8).
| Müüja | Harri Olak |
|---|---|
| Aadress | Tartu, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.