| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1999 |
| Läbisõit | 218 100 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumeroheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 547TEA |
| VIN | SAJAA02E3XFL02711 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 175 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2175 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1705 kg |
| Kandevõime | 470 kg |
| Piduriga haagis | 1850 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2909 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4861 mm |
| Laius | 1819 mm |
| Kõrgus | 1444 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Leidub iluvigu ja roostet nii väljas kui põhja all. Uut autot pole mõtet otsima tulla. Asukoht Pärnu-Jaagupi
| Müüja | Morten |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.