| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 305 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 726LGY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1685 cm³ |
|---|---|
| 1.7 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 85 kW |
| Tippkiirus | 181 km/h |
| CO2 | 137 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.3 l/100km |
| • Maanteel | 4.6 l/100km |
| • Keskmine | 5.2 l/100km |
| Täismass | 2240 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1644 kg |
| Kandevõime | 596 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2750 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4525 mm |
| Laius | 1805 mm |
| Kõrgus | 1605 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Läbisõidul 289600 pantud uus mootor KIA Sportage pealt (2018a. läbisõiduga 91000km) Väga öko, suur 7me istmeline auto Suitsetatud autos ei ole
| Müüja | Konstantin Laanvee |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.