| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2003 |
| Läbisõit | 410 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 297SBF |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2926 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 142 kW |
| Tippkiirus | 227 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2335 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1810 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2830 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4805 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1445 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
297 sbf
| Müüja | Maiko Mägi |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.