| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 132 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 380SRN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 230 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 5.6 l/100km |
| Täismass | 2145 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1700 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4638 mm |
| Laius | 1825 mm |
| Kõrgus | 1392 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Väga värske olemuse ja välimusega ning heaperemehelikult hooldatud ja hoitud auto. - Hooldused tehtud 10 000 tagant - 2024 kevadel sai auto poleeritud ja vahatatud - Kaasa 18” talverattad 4000km sõitnud lamellidega (hetkel all), Lowtec madaldusvedrud - Kõik tööd ja toimetused tehtud kas United Motorisis või BM Autos
| Müüja | Egert |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.