| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 122 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 001TMX |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 226 km/h |
| Kiirendus | 7 0-100km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 55 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.4 l/100km |
| • Maanteel | 6.4 l/100km |
| • Keskmine | 7.8 l/100km |
| Täismass | 1670 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1333 kg |
| Kandevõime | 337 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2570 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4240 mm |
| Laius | 1775 mm |
| Kõrgus | 1425 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Töötab ilusti, Värseklt vahetatud on kett, väntvõll, õlivann, diffri laagrid ja käigukast on taastatud.
| Müüja | Sander Sepp |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.