| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 291 500 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | YV1BW88A1E1289621 Kontrolli |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 119 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.3 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.5 l/100km |
| Täismass | 2300 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1792 kg |
| Kandevõime | 508 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4814 mm |
| Laius | 1861 mm |
| Kõrgus | 1530 mm |
Toodud riigist Taani
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Müüja | KsAuto |
|---|---|
| Aadress | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.